• To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

Energetyk-Elektronik

To była szkoła, to były czasy!

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

internet 04Zaktualizowaliśmy komponent do pisania komentarzy pod artykułami. Teraz jest to znacznie prostsze. Nie trzeba wpisywać losowego ciągu znaków dla uwierzytelnienia. Natomiast wpisany komentarz pojawi się dopiero po zatwierdzeniu przez moderatora. Moderator sprawdzi wpis pod kątem spamu oraz poprawi ewentualne błędy. Zachęcamy do pisania komentarzy!! 

Komentarz możesz pisać jako anonimowy lub jako zalogowany na witrynie. Formularz do pisania komentarzy znajduje się zawsze na końcu artykułu. Po prostu przewiń wybrany artykuł na sam koniec!
Wtedy zobaczysz taki formularz: 

Ten formularz pojawia się gdy nie ma jeszcze żadnych komentarzy dla danego artykułu. Po lewej stronie u góry po słowie Komentarze, w nawiasie jest "0" co oznacza, że nie ma jeszcze żadnych komentarzy! Klikamy na Zostaw komentarz lub Dodaj nowy i piszemy w tym polu to co chcemy napisać.

Powyżej jest sytuacja, gdy komentarz napisał już ktoś wcześniej. Wszystkie takie komentarze pojawią się pod naszym formularzem do pisania. Teraz mamy do wyboru dwie opcje:
1. Po prostu piszemy nasz komentarz do artykułu (ignorując treści tych wcześniejszych komentarzy).

2. Odpowiadamy konkretnemu autorowi napisanego już komentarza (odnośnik Odpowiedz) - teraz nasz komentarz pojawi się pod jego komentarzem. Możemy też zacytować jego wpis (odnośnik Cytuj), ale nie jest to konieczne!

W obydwu opcjach po kliknięciu na Zostaw komentarz lub Dodaj nowy pojawia się poniższy formularz.

Tak wygląda formularz jeśli nie jesteś zalogowany na stronie - "Dodajesz jako Anonimowy": 

Aby komentarz pojawił się na stronie pod artykułem musi być najpierw zatwierdzony
przez moderatora!!

Objaśnienia do rysunku:

W polu 3 piszemy komentarz. Możemy korzystać z typowych funkcji 4 jakie daje nam do dyspozycji edytor. W polu 5 koniecznie wpisz swoje Imię, Nazwisko oraz klasę i rok ukończenia szkoły; będzie to widoczne nad Twoim komentarzem! Zaznaczając pole 6 zostaniesz powiadomiony e-mailem o nowych komentarzach w tym artykule. Adres e-mail wpisujemy w pole 7. Adres e-mail nie będzie widoczny przy Twoim komentarzu - służy wyłącznie do powiadamiania ciebie o nowych wpisach!!

Na koniec, gdy już stwierdzisz, że wszystko jest OK klikasz na 8 - Wyślij. Teraz musisz poczekać na akceptację moderatora.

Jeżeli piszesz jako Gość lub niezalogowany Użytkownik - jesteś Anonimowy - pod 9 jest o tym informacja. Jeżeli wcześniej zalogujesz się na stronie, to w tym miejscu (pod 9 - patrz na rysunek poniżej) pojawi się twoja nazwa Użytkownika i nie musisz już podawać adresu e-mail oraz imienia, nazwiska, klasy i roku ukończenia szkoły (jeśli są zawarte w twojej nazwie Użytkownika - jeśli nie, np. widać tylko Imię, to dopisz brakujące dane na końcu komentarza w podpisie; warto w nim użyć czcionki pogrubionej - bold), by wiadome było "ktoś zacz?", "coś za jeden?"  ;-)) 

Tak wygląda formularz po zalogowaniu się na stronie - "Dodajesz jako Użytkownik":

Komentarz na stronie pod artykułem pojawi się również po zatwierdzeniu
przez moderatora!! 


Jeszcze jedna uwaga dotycząca podpisów w komentarzach:


Poniżej, w Komentarzach znajduje się Ważna informacja! oraz przykłady podpisywania się (wzorowane podpisem jednego z naszych absolwentów) jako Gość albo niezalogowany Użytkownik (wtedy posiadasz status - Anonimowy) i jako zalogowany Użytkownik (wtedy pojawia się - twoja nazwa Użytkownika, zarejestrowana na witrynie E-E).
Użytkownicy chcący używać pełnej nazwy Użytkownika mogą dokonać takiej zmiany w "Menu użytkownika", w zakładce "Mój profil" -> "Dostosuj profil" w polu Użytkownik *  !!!

W podpisach można też dodawać skróty nazw ukończonej szkoły (TE, TZ, LZ, LP, ZSZ, PSZ).

Zachęcamy do pisania komentarzy!! 

Komentarze obsługiwane przez CComment