• To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

Energetyk-Elektronik

To była szkoła, to były czasy!

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

salandyk zygmunt 1Zygmunt Sałandyk zmarł 26 marca 2021 na Covida. Miało to miejsce w Raciborzu, gdzie był od pewnego czasu pod respiratorem. Był naszym absolwentem na wydziale wieczorowym klasa 3c 1985.
Był nauczycielem naszej szkoły, a następnie w 1999 roku  przeszedł z całą grupą nauczycieli praktycznej nauki zawodu do utworzonego w Bytomiu  Centrum Kształcenia Praktycznego – Bytomskiego Ośrodka Edukacji. Doczekał się co prawda emerytury, ale skorzystał krótko z tego przywileju. Jego żona Anna Sałandyk uczyła w naszej szkole j. polskiego; była wychowawczynią wielu absolwentów naszej szkoły. Według naszych ustaleń jego syn Witold Sałandyk też jest absolwentem naszej szkoły.


 Wyrazy szczerego żalu i współczucia z powodu śmierci Zygmunta Sałandyka przesyła rodzinie i najbliższym społeczność absolwentów Energetyka i Elektronika w Bytomiu.

Komentarze obsługiwane przez CComment