• To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

  • To była szkoła, to były czasy!

Energetyk-Elektronik

To była szkoła, to były czasy!

Zamawianie biuletynu

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

minJoanna Mauer abs. 5c 1974 pisze:

Bardzo miło wspominam obozy wędrowne  organizowane przez Panią Barbarę Sochacką w latach 1972-1973. Były to niesamowite i wesołe przygody w gronie koleżanek z naszej klasy i równorzędnych. Ja byłam uczestniczką obozów wędrownych w województwie łódzkim i lubelskim.

 Pamiętam noclegi w różnych schroniskach młodzieżowych, opuszczonych zamkach. Pamiętam bankiet w restauracji w Lublinie okraszony miodem pitnym, nasze wspaniałe bale przebierańców, zwiedzanie skansenu w Łowiczu, pałacu w Nieborowie. Mile wspominam konkurs na przewodników turystycznych po zwiedzanych miejscowościach. Ja oprowadzałam nasze koleżanki „obozowiczki” po Kutnie. Trzeba było się przygotować do tego przed wyjazdem, aby opowiadać o zabytkach ciekawie i wyczerpująco.
To były cudowne lata. Wtedy tak bardzo polubiłam zwiedzanie i podróże po kraju, a dzisiaj po całym świecie. Pozdrawiam wszystkie swoje koleżanki, a szczególnie Jadzię Teodorską, Krystynę Kotowską, Bożenę Srokę, Ewę Łokieć. Może ktoś się pozna na załączonych zdjęciach?


1.

02
2.

03
3.

05
4.

06
5.

07
6.

08
7.

09
8.

10
9.

11
10.

12
11.

13
12.

04
13..

Joanna Mauer
Abs. 5c z 1974r.


Rozpoznajesz osoby na powyższych zdjęciach? Napisz o tym w komentarzu poniżej podając nr zdjęcia i imię oraz nazwisko rozpoznanej osoby licząc od lewej. Możesz też napisać do nas klikając TUTAJ

Komentarze obsługiwane przez CComment